Svátek má Dominik

19/13 °C

Miloš Keller

Miloš Keller

Právě hraje:
FRANTIŠEK NEDVĚD
DEVATENÁCT

14:00 - 18:00

Živé vysílání

Články

Milanovým kukátkem po našem kraji....

{clanky.NAHLED}

V tomto týdnu Vás v Kukátku CR například pozveme na novou letní akci s názvem Objev Česko, která proběhne od 09. do 15. 08 na území celé České republiky. Za dobrodružstvím nemusí cestovat stovky kilometrů. Prožijte ho u nás doma. Česká krajina je krásná a rozmanitá. Jak bude akce probíhat? Jeden až tříčlenné týmy se vydávají na svou 6denní cestu, při které musí ujít alespoň 100 km pěšky, a po cestě plnit výzvy jako pomoct místním na farmě, přespat na peci, projet se traktorem nebo třeba poznat příběh nejstaršího člověka ve vesnici. Start akce bude probíhat v Praze a cíl v Keltském městečku Nasavrky.

SRDCEM V COUNTRY

{clanky.NAHLED}

Do sobotního pořadu Srdcem v country přijde kamarád, muzikant, historik, spisovatel...... Ne nebojte se, nebude studio plné lidí. To vše totiž jsou tváře zakladatele Taxmenů Jardy Čvančary. Řeč bude nejen, ale hlavně o nové knize Jiřího Poláka s názvem „Jednou Taxmenem, navždy Taxmenem“. 8. 8. 2020 od 18:00 buďte u rádia. Povídání s Jardou je vždy zajímavé a stojí za poslech.......

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
  Normal 0 ...

COUNTRY FONTÁNA 2020 - ZRUŠENA

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači a fanoušci našich festivalů, letošní ročník je z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím souvisejícím zákazem pořádání akcí s účastí veřejnosti zrušen a to ve všech lokalitách - Praze, Brně a Ostravě. Důležitá zpráva pro vás, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro příští rok 2021. V příštím roce si naše festivaly společně užijeme a oslavíme 30 let existence Country Radia při velkolepé oslavě.
...

COUNTRY PARNÍK 2020

{clanky.NAHLED}

Romantika při západu slunce bude i letos! Milovníky přírody, hudby a dobré nálady zveme na letošní plavební sezónu do Poděbrad. Na palubě lodi Král Jiří se v průběhu léta představí mnoho hudebních hostů...
  SRPEN 4.8.     Jindra Kejak 6.8.     Jarda Samson Lenk 11.8.   René Souček 13.8.   Honza Vančura a David Fiedler 18.8.   Miroslav Paleček 20.8.   Petr Kocman 25.8.   Zelenáči v triu (Krbec/Drnec/Šplíchal) 27.8.   ...

COUNTRY RADIO nově pro DOMAŽLICE,HODONÍN,NOVÝ JIČÍN,ŽĎÁR n.S.,BŘECLAV,BOSKOVICE,VELKÉ MEZIŘÍČÍ.

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, s radostí vám oznamujeme, že bylo zahájeno naše vysílání pro DOMAŽLICE, SLAVÍČ, HODONÍN, NOVÝ JIČÍN, ŽĎÁR nad Sázavou, BŘECLAV, BOSKOVICE a VELKÉ MEZIŘÍČÍ.
Domažlice-Vavřinec 90,8MHz, Slavíč (Hranice-Lipník n.Bečvou) 94,6MHz, Hodonín 92,2MHz, Nový Jičín 107,7MHz, ŽĎÁR nad Sázavou 91,9MHz, BŘECLAV 92,4MHz, BOSKOVICE 101,1MHz a VELKÉ MEZIŘÍČÍ na frekvenci 91,6MHz. Šiřte tuto zprávu dál a přejeme příjemný ...

COUNTRY RADIO NA NOVÉ ADRESE!!!

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, Country Radio najdete na nové adrese: Vinohradská 3217/167, Praha 10 – Strašnice, 100 00. Se změnou sídla se mění i telefonní číslo do vysílacího studia - 210 323 333.

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

Jak známo, ve dvou se to lépe táhne. Proto i zpěváci a zpěvačky tu a tam spojí své síly a hlasy. Výsledkům takového hudebního snažení bude na Country Radiu patřit "víkend duetů".
Poslouchejte Country Radio a užijte si víkend 8. - 9.8.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 7.8. bude polední siesta patřit skupině Fešáci.

Ozvěny osadních ohňů

{clanky.NAHLED}

Pravlastí rodilého trampa je Amerika, tedy území od Mexických hranic až na Aljašku. Naše trampské písně proto opěvují kovboje, indiány i dobrodruhy všeho druhu. Pro Ozvěny osadních ohňů jsme proto tentokrát zvolili písně o kovbojích. Bude to příjemný poslech s potřebnou dávkou romantiky! Poslouchejte Country Radio v úterý 4.8. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a sociálních sítích. Jejich tvorba oslovuje mladší příznivce ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 251 024 111